Вихованці циркової студії «Юність» Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів Лубенської міської станції юних техніків 5 червня 2021 року взяли участь в дистанційному Міжнародному фестивалі - конкурсі талантів "Таланти Гоголівської краю - 2021» в м. Миргород.
В номінації «Циркове мистецтво» Єщенко Анна, Юрчук Катерина, Комліченко Дар'я та Сокіл Кароліна отримали дипломи ІІ ступеня. Всі учасники були нагородженні дипломами і медалями.![zurk 16062021 1](/images/2021/6/zurk-16062021-1.jpg)
![zurk 16062021 1](/images/2021/6/zurk-16062021-1.jpg)
Вихованців циркової студії вітаємо з перемогою та висловлюємо подяку батькам, які допомогли взяти участь у Міжнародному фестивалі та підтримали своїх дітей. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, творчих успіхів на життєвому шляху. Дякуємо, будемо раді в подальшій співпраці і взаєморозумінні! Дітям бажаємо ПЕРЕМОГ!!!![zurk 16062021 3](/images/2021/6/zurk-16062021-3.jpg)
![zurk 16062021 3](/images/2021/6/zurk-16062021-3.jpg)
![zurk 16062021 4](/images/2021/6/zurk-16062021-4.jpg)
Староста циркової студії Іванна Юрчук.