Відновили капітальний ремонт дороги Чорнухи - Лубни. Зараз роботи тривають на двох ділянках між селами Калайдинці та Городище. На першій ділянці укладають нижній шар асфальтобетону. На другій – використовують технологію холодного ресайклінгу, щоб зміцнити основу полотна. Ремонт всього автошляху завершимо вже цього року, повідомляє на своїй сторінці в facebook Олег Синєгубов.
Дорога Чорнухи-Лубни – це унікальний проєкт, адже кошти на її відновлення ми залучили завдяки першим в Україні інвестиціям з державного банку на ремонти місцевих автошляхів.![doroga 22042021 1 2](/images/2021/4/doroga-22042021-1-2.jpg)
![doroga 22042021 1 2](/images/2021/4/doroga-22042021-1-2.jpg)