У листопаді газета "Лубенщина" оприлюднила інтерв'ю зі старшим тренером ДЮСШ з легкої атлетики Мариною Якубою. У ньому розповідалося про кричущий стан легкоптлетичного манежу, де змушені тренуватися діти, с тому числі чемпіони України. Зокрема зі стрибків у довжину Олександра Нестеренко.
Ця стаття мала широкий розголос і суспільний резонанс, відголоски якого і досі відчуваються у владних кабінетах.
І ось приємна новина: у квітні в легкоатлетичному манежі ДЮСШ м. Лубни розпочалися роботи з часткової заміни дерев’яних віконних блоків на металопластикові. Також виконуються облицювальні роботи по обшивці стін плитами OSB і пластиком.
А не було б публікації? Чи можливим би був цей ремонт?!!!![remont 22042021 3](/images/2021/4/remont-22042021-3.jpg)
![remont 22042021 3](/images/2021/4/remont-22042021-3.jpg)
![remont 22042021](/images/2021/4/remont-22042021.jpg)
![remont 22042021 4](/images/2021/4/remont-22042021-4.jpg)