Сьогодні, 2 квітня, приміщенні Лубенської районної ради відбулося представлення голови РДА Сергія Сіряченка. Його представив голова ОДА Олег Синєгубов. Він зачитав Указ Президента Украіни та привітав Сергія Сіряченка з призначенням.
Відтак розставив акценти щодо вимог у подальшій роботі, спрямованій на об'єднання великого Лубенському районі в нових межах.![GOLOVA 02042021 2](/images/2021/4/GOLOVA-02042021-2.jpg)
![GOLOVA 02042021 2](/images/2021/4/GOLOVA-02042021-2.jpg)
![GOLOVA 02042021 3](/images/2021/4/GOLOVA-02042021-3.jpg)
Сергій Сіряченко подякував за довіру та запевнив, що буде виконувати покладені на нього функції відповідально і з великою відповідальністю.
Виступила народний депутат Анастасія Ляшенко. Вона наголосила на головній місії голови РДА - представляти інтереси держави на місці. Тож у добру путь!!!