![peremoga 07082020](/images/peremoga-07082020.jpg)
![peremoga 07082020 1](/images/peremoga-07082020-1.jpg)
Директор школи Горбик Ніна Василівна, сільський голова Снітинської сільської ради Мануйленко Сергій Олександрович, керівник Руденко Наталія Іванівна вітають вихованців з перемогою та висловлюють подяку батькам, які допомогли взяти участь у Міжнародному фестивалі і підтримали своїх дітей. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за гарне виховання дітей, за проявлений інтерес до виховної роботи і до життя гуртка в цілому.