ТОВ «Лубнижитлобуд 2010» І ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО В ЛУБНАХ

buduy 03082020У понеділок, 3 серпня, відбулася робоча нарада стосовно ходу реконструкції приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КП "Лубенська лікарня інтенсивного лікування", що є частиною програми президента України.

У ній взяли участь голова РДА Олександр Циганенко, міський голова Олександр Грицаєнко із залученням відповідних структур та представників підрядної організації.

Роботи на визначеному об’єкті тривають вже більше двох місяців в рамках програми Президента Укераїни Велике будівництво. Термін введення в експлуатацію об’єкта – орієнтовно кінець жовтня. Однак, роботи ще дуже багато і саме зараз – один з найважливіших етапів: підготовка до стовідсоткової заміни інженерних мереж і власне облаштування кабінетів. Їх, до речі, близько 50, причому найрізноманітнішого призначення, встановлення сучасного діагностичного обладнання.
Керівники оглянули підвал та решту приміщень. Практично у всіх проводяться будівельні роботи, на яких задіяно понад 30 працівників підрядної організації ТОВ «Лубнижитлобуд 2010».buduy 03082020 1

Після інспектування будівельних робіт, проведено розширену нараду за участю відповідних структур та представника підрядника, під час якої обговорили першочергові проблемні питання, з проєктною організацією узгодили ряд технічних і організаційних моментів.buduy 03082020 2

Знімки з посту голови РДА Олександра Циганенка

Календар свят

Липень, 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
День архітектури України
День слідчого
2
День податківця України
34
День судового експерта
56
День Військово-морських Сил Укpаїни
День військ ППО Збpойних Сил України
7
День пpацівника природно-заповідної справи
891011
Всесвітній день народонаселення
12
Всесвітній день бортпровідника
13
День рибалки
1415
День Української Державності
16
День бухгалтера
1718
Міжнародний день Нельсона Мандели
1920
День працівників металургійної тa гірничодобувної промисловості
2122232425
День системного адміністратора
2627
День флота України
День працівників торгівлі
28
День Української Державності
Міжнародний день боротьби iз вірусними гепатитами
День PR-спеціаліста
293031   

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!