Усе життя на своїх художніх полотнах він оспівував красу рідного краю, співпереживав болям рідної країни. Тому й несуть картини художника добро і любов, даруючи людям світло душі Майстра.
В пам’яті всіх, хто знав Василя Івановича Лапушкіна, був прихильником його творчості, він залишиться по-особливому талановитим, щирим, багатим на добро, відкритим до спілкування, а його картини зігріватимуть теплом людські душі. Художника немає серед нас, а його картини живуть, адже в них він передав неповторність барв життя – природи і людського буття, які нам, сущим, допомагають ЖИТИ!
Це зв’язок із рідним містом, людьми та подіями, які творять наше сьогодення. Ми пишемо про тих, хто поруч, про важливе, щире й справжнє. Передплатіть газету на друге півріччя та залишайтеся разом із нами в інформаційному ритмі громади.
У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.
Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.
Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік: