Вчителі та вихователі подорожували Європою

podorosh 29102019 1  У жовтні під час шкільних канікул голова профспілки працівників освіти міста Масько Л.Т. організувала для 45 учителів та вихователів подорож Європою. Першою країною була Польща, місто королів - Краків. Ми побачили знаменитий Вавельський замок, дракона Смока, прогулялися вузенькими вуличками із бруківкою та величними костелами. Наступний наш пункт – величний Відень. Пройшлися серцем австрійської столиці: площею Марії Терезії, імперськими Хофбургом, Картнером та Грабеном, відвідали собор святого Стефана.

   Побачили, де жила знаменита Сісі, дивувалися в скарбниці Габсбургів на дива, зібрані упродовж 1000 років, зокрема Священною Чашею Грааля та Списом Долі. Насолодилися класичною музикою, яку виконували в храмі.

   Далі – Італія, столиця закоханих – Верона. Побачили давньоримський амфітеатр «Арена», який старший за римський і збудований за життя Ісуса Христа, будинки родин Монтеккі й Капулетті, балкон Джульєтти. Спробували справжню італійську каву, піцу та пасту. А по обіді мали нагоду прогулятися курортним містечком Сірміоне, що на озері Гарда серед альпійських гір та оливкових гаїв.

  Вінцем поїздки стала Венеція – найдивовижніше місто не тільки Італії, але усієї Європи. Почали, як усі туристи, з площі святого Марка, золотої базиліки та палацу дожів. Незабутньою стала екскурсія вузенькими вуличками та містками, що з’єднують острови, прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу – єдиній у світі водній вулиці. Відвідали острови Мурано та Бурано і побували на фабриці муранського склодувства, бачили справжнє диво – народження з піску витончений виробів зі скла вручну, плавали лагуною Адріатичного моря.

   А на закінчення туру – найкрасивіше місто Європи - Будапешт, де у водах Дунаю відображаються величні будівлі Парламенту, Королівський палац на горі Геллерт, Академія наук… Навіть мали можливість побувати в знаменитих на увесь світ купальнях з термальними водами: криті й відкриті басейни з водою від 24 до 40 градусів додали бадьорості й енергії. І скрізь, де ми побували, була прекрасна погода: тепло, сонячно, море квітів, екзотичних для нас рослин і приємних, гостинних господарів. Будемо сподіватися, що такі поїздки стануть для освітян звичними й доступними.podorosh 29102019 2

Підписуйтесь на нас у facebook !!!

А також читай: Оголошення: РОБОТА !!!!!!

Станьте одним із 4 000 передплатників. Газета "Лубенщина" завжди з вами

           

Календар свят

Грудень, 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
Всесвітній день боротьби пpоти СНІДу
День працівників прокуратури
2
Міжнародний день боротьби зa відміну рабства
3
Міжнародний день інвалідів
4
День обіймів
Міжнародний день банків
5
День працівників статистики
Міжнародний день волонтерів ll Міжнародний день добровольців в iм'я економічного тa соціального розвитку
6
День Збройних Сил України
День Святого Миколая
7
Міжнародний день цивільної авіації
День місцевого самоврядуванняі
89
Міжнародний день боротьби пpоти корупції
10
День прав людини
11
Міжнародний день гір
12
День Сухопутних військ Збройниx Сил України
13
Всесвітній день дитячого телебачення тa радіомовлення
14
День вшaновування учасників ліквідації наслідків аварії нa Чорнобильській АЕС (День ліквідатора)
15
День працівників суду
1617
Дeнь працівника державної виконавчої служби
18
Міжнародний день мігрантів
19
День співпраці Південь-Південь Оpганізації Об'єднаних Націй
День адвокатури
День Святого Миколая (старий стиль)
20
Міжнародний день солідарності людей
21
22
День енергетика
День дипломатичної служби України
2324
День працівників архівних установ
Святвечір
25
Різдво Христове
262728
293031    

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!