23–24 червня 2026 року відбувся конкурсний відбір на вакантні посади директорів закладів загальної середньої освіти . Усе проходило прозоро, відкрито та за чіткими критеріями: виконання комп'ютерного тестування, захист перспективного плану розвитку та вирішення ситуаційного завдання.
Новообрані директори:
- Кобилянська Тамара Василівна — Гімназія «ПРОСВІТ»
- Святодук Оксана Сергіївна — Гімназія імені Героя України Віри Роїк
- Мацак Ірина Андріївна — НВК «Гімназія-ЗДО» імені Катерини Скаржинської
- Кулик Юлія Едуардівна — Новаківська гімназія
- Литвих Тетяна Володимирівна — Гімназія імені Володимира Малика
- Савенков Анатолій Олексійович — Опорний заклад «Засульський ліцей»
Комісія вже рекомендувала виконуючій обов’язки начальника управління освіти Боднарук Марині Іванівні укласти з керівниками строкові контракти.
У чотирьох закладах (Гімназія імені Василя Барки, Опорний заклад «Оріхівський ліцей імені В.М. Леонтовича», Опорний заклад «Калайдинцівський ліцей» та Березотіцька класична гімназія) конкурс визнано таким, що не відбувся — через зняття кандидатур або відсутність заяв. Найближчим часом буде оголошено повторний відбір.
Пряма трансляція не велася задля безпеки учасників під час воєнного стану, але здійснювався повний відеозапис. Переглянути його можна на сайті Лубенської міської ради.