Подати оголошення

6 КРАЄЗНАВЧИХ ВІДКРИТТІВ ВІД ЮНИХ НАУКОВЦІВ ЛІЦЕЮ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ»

6 КРАЄЗНАВЧИХ ВІДКРИТТІВ ВІД ЮНИХ НАУКОВЦІВ ЛІЦЕЮ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ»

Чи можна закохатися в історію та природу рідного краю через об'єктив науки? Вихованці Академічного ліцею «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» впевнено відповідають: «Очевидно, що так!»

21 травня шість наших талановитих та допитливих учнів перетворилися на справжніх детективів часу, простору та слова. Вони взяли участь у ІІІ Науково-практичній конференції учнівської молоді «Лубенщина: минуле й сьогодення». Цей інтелектуальний майданчик став для них чудовою нагодою заявити про себе, адже головна мета заходу — знайти та підтримати обдаровану молодь, запалити в них вогонь дослідників та разом зібрати унікальні крупинки місцевої історії та культури.

Наші інтелектуали презентували свої ґрунтовні наукові розвідки у п’яти різних секціях, дивуючи журі глибиною думки та нестандартними підходами:

  • Секція «Історичне краєзнавство». Минуле нашого краю крізь призму фактів аналізувала МОРОЗ Дарина (учениця 10-Б класу). Справжнім провідником в архівах та надійним компасом у вирі історичних подій для неї стала науковий керівник — Наталія АНТОНЕНКО, яка вміє перетворити сухі дати на захопливу подорож у часі.
  • Секція «Літературне краєзнавство». У прозове слово Лубенщини занурилася СУХЕНКО Анна (учениця 9-Г класу). Творче натхнення, тонке відчуття слова та строгий науковий підхід дівчина відточувала разом із керівником — Інною ЛЕВЧЕНКО — наставницею, яка майстерно розкриває літературні таланти та вчить бачити красу між рядків.
  • Секція «Екологічне краєзнавство». Гострі та актуальні питання довкілля рідного краю досліджувала РЄПНІКОВА Юлія (учениця 10-В класу). Науковим ментором проєкту виступила Ольга КЛИША — педагог, яка не просто навчає, а надихає дбати про зелене майбутнє планети та бачити глобальні екологічні виклики у локальних проблемах.
  • Секція «Географічне краєзнавство». Досліджував малі річки Лубенщини, картографував та відкривав їхні нові таємниці УСЕНКО Назар (учень 9-В класу). Скласти бездоганний науковий маршрут йому допомогла Лариса ЯКОВЕНКО — справжній генератор креативних ідей, що вміє закохати у масштабні дослідження рідних просторів.
  • Секція «Видатні особистості Лубенщини». Шукали натхнення у долях земляків, які змінили хід історії СИЧ Софія (учениця 9-А класу) та НІКОЛАЙЧИК Єлизавета (учениця 9-Г класу). Розгледіти велич постатей та розкрити секрети їхнього успіху дівчатам допомогли наукові керівники — Марина ТВЕРДОСТУП та Наталія ГАНАГА — педагоги-майстри, які вміють запалювати зірки лідерства у своїх вихованцях.

Захист робіт — це завжди про адреналін, дискусії та вміння тримати удар перед авторитетним журі. Наші ліцеїсти трималися як досвідчені спікери: вільно оперували цифрами, фактами та впевнено захищали власну точку зору. У підсумку — заслужені грамоти, море досвіду, а тези досліджень наших учнів тепер прикрасять сторінки офіційного наукового збірника конференції!

Академічний ліцей Європейський

 

Зверніть увагу!

Продам дрова!

Телефонуйте!!

Зробимо якнайкраще!!!

Запрошуємо на роботу!

Телефонуйте або приходьте за адресою вказаною в оголошенні.

Оголошення!!!

Для співбесіди звертатися за адресою:

м. Лубни, вул. Метеорологічна,22

або за тел. 095-395-88-65

 

Гаражі металеві

 

Інноваційний підхід до будівництва та оптимальне співвідношення якості, ціни та термінів виконання.

Олеся Прокопенко відкрила марафон очищенння організму!

У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.

Пам'ятники в Лубнах

Моноліт - встановлення гранітних та цементних пам'ятників. Благоустрій місць поховання.

Враховуємо всі побажання замовника. 

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Оптика в місті Лубни

– перевірка зору – БЕЗКОШТОВНО;

– великій вибір оправ, готових окулярів та аксесуарів;

– контактні лінзи та розчини.

Тел. 095-062-23-28

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!