Коли кожен чекає тепла, казки та родинного затишку, учні 10-Б класу Засульського ліцею вкотре довели: справжнє диво створюють люди. Уже традиційно школярі об’єднуються перед святами, щоб підготувати посилку для українських військових, які зустрічають цей час не вдома, а на передовій.
Цього року десятикласники постаралися зробити подарунок особливим. Вони збирали необхідні речі, смаколики, чай, каву, теплі шкарпетки, засоби гігієни, а найголовніше — власноруч написані листи . Кожен лист — це маленьке світло, яке має зігріти наших захисників там, де зараз не вистачає свята.
Ми хочемо, щоб наші військові відчули, що про них пам’ятають. Що вони не самі. І що завдяки їм ми можемо зустрічати свята у теплі та спокої.
Посилку вже відправили на передову. А разом із нею учні передають найцінніше — свою підтримку, вдячність і щирі побажання повернутися додому живими та з Перемогою.
Інформація Засульського ліцею





