Подати оголошення

На гостини до Любові Кириленко

На гостини до Любові Кириленко

До себе на гостини членів ГО «Знання і творчість» запросила наша шановна Кириленко Любов Миколаївна.

Прекрасне місце, смарагдова весняна зелень, п‘янкий аромат трав, чарівні хмаринки - все створювало ідеальну атмосферу для дружнього спілкування.

Дяченко Тамара Миколаївна, науковий працівник Лубенського краєзнавчого музею ім. Г. Стелецького, розповіла про участь в наукових конференціях, що проходили в Лубнах та Полтаві. Присутніх зацікавили теми виступів Тамари Миколаївни.

Тому домовилися про детальне висвітлення матеріалів на наступних засіданнях організації.

Любов Миколаївна цікаво розповідала про культуру, звичаї, ментальність німецького народу. Було багато питань з боку присутніх. Мимоволі поринули в приємні спогади пов‘язані з діяльністю організації в минулі роки. Згадали наших колег, що, на жаль, пішли в засвіти.

Поговорили про багатогранну творчість талановитого полтавського подружжя Ганни та Миколи Грибан. Члени НСХУ, постійні учасники обласних і всеукраїнських виставок, лауреати різноманітних премій.

Пан Микола графік, Заслужений працівник культури України.

Пані Ганна - краєзнавець, літератор, ілюстратор, видавець. В видавництві «Дивосвіт», яким вона опікується, видавали свої твори багато лубенських авторів.

Приклад високої поліграфії книга «Гортаючи сторінки історії Полтавщини», де Ганна Грибан виступає як співавтор і видавець.

На кінець зустрічі слухали вірші.

Зоя Шерстюк

Зверніть увагу!

Робота! (06042026)

Телефонуйте!

Всі умови та деталі за номером 0 (66) 183 98 96

 

Професійна допомога при алкогольній залежності та психічних розладах

Сучасна психологія розглядає алкогольну залежність як складне захворювання, подолати яке важко, але з відповідною допомогою спеціалістів та підтримкою  - можливо досягти стабільного одужання.

Гаражі металеві

 

Інноваційний підхід до будівництва та оптимальне співвідношення якості, ціни та термінів виконання.

Олеся Прокопенко відкрила марафон очищенння організму!

У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!