Подати оголошення

Засідання клубу «Палітра», присвячене українській вишиванці

Засідання клубу «Палітра», присвячене українській вишиванці

Вишиванка - код української нації

О! Вишиванки! Справді – це красиво!

Чудовий одяг, що прийшов з віків.

Код українців в ним… Хіба ж не диво,

Що одяг підкорити світ зумів!

Цими словами провідний бібліотекар Людмила Спесивцева розпочала чергове засідання клубу «Палітра», присвячене українській вишиванці, яке пройшло 22 квітня в Лубенська міська бібліотека для дорослих ім. В.Леонтовича.

Вишиванки – символ здоров’я і краси, щасливої долі і родової пам’яті, порядності і чесності, любові і святковості, це наш оберіг.

Українська вишиванка має надзвичайно давнє походження. Кожному регіону України притаманний лише свій особливий орнамент вишиванки.

Аристократка української літератури Олена Пчілка ввела моду на українську мову та вишиванку. Першим, хто поєднав вишиванку із буденним одягом був Іван Франко. Елементи української вишивки все частіше використовуються в дизайні одягу. Носити вишиванку це не лише патріотично, а й модно та ексклюзивно.

Гостя засідання клубу «Палітра» Тамара Бірюкова – журналістка газети «Вісник», майстриня вишивки розповіла про різні техніки вишивання, зокрема і полтавської, показала фрагмент своєї роботи та книги, з яких черпає знання по створенню українських орнаментів. Цікавість у присутніх викликала і демонстрація авторських робіт репліки традиційних українських прикрас з коралів, мушлів тощо.

Новелу Тамари Бірюкової про вишиванку чудово представили Вероніка Бойко, Даша Данько, Таня Юреску, вихованки театрального колективу «VMART» (керівник Ісус Чорній) Лубенський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді Лубенської міської ради.

Цікаві родинні історії, пов’язані з вишиванками розповіли Ніна і Анатолій Устименки та харків’янка, а нині жителька нашого міста Надія Гавріш. Родзинкою заходу була гра Світлани Пазич на дримбі.

Зверніть увагу!

Робота! (06042026)

Телефонуйте!

Всі умови та деталі за номером 0 (66) 183 98 96

 

Професійна допомога при алкогольній залежності та психічних розладах

Сучасна психологія розглядає алкогольну залежність як складне захворювання, подолати яке важко, але з відповідною допомогою спеціалістів та підтримкою  - можливо досягти стабільного одужання.

Гаражі металеві

 

Інноваційний підхід до будівництва та оптимальне співвідношення якості, ціни та термінів виконання.

Олеся Прокопенко відкрила марафон очищенння організму!

У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!