10 квітня 2025 року в Києві відбулася важлива освітня подія – Всеукраїнський форум «Освіта, що формує майбутнє: цифрові рішення для якості». Захід об'єднав освітян з усієї України для обговорення ключових питань загальної середньої освіти в умовах воєнного стану, упровадження цифрових технологій та перспектив державно-приватного партнерства.
ДСЯО України в Полтавській області на чолі з Кращенком Юрієм Петровичем запросила й представників Лубенської ТГ на форум: Костенка Мирослава Володимировича, начальника управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, Брекало Наталію Михайлівну, директорку Ліцею імені братів Шеметів, Білан Оксану Григорівну, заступницю директора з навчальної роботи Ліцею імені братів Шеметів.
Надзвичайно цікавою та жвавою була панельна дискусія за участі Гурака Руслана Васильовича, голови Державної служби якості освіти України.
Учасники заходу мали можливість поділитися своїм досвідом та дізнатися про результати інституційних аудитів, проведених у 2024 році. Активне обговорення викликали теми використання цифрових технологій у навчанні, які навіть у складних умовах є рушійною силою розвитку освіти.
Змістовними, захопливими та, як завжди, актуальними були узагальнення на сесії Олени СВЯТЕНКО, заступниці начальника управління ДСЯО.
Ми впевнені, що досвід, отриманий під час форуму, дозволить нашому ліцею продовжувати вдосконалювати освітні практики, зберігаючи гармонію традицій і новаторства.
Ліцей імені братів Шеметів