Чарівники казкового світу

Чарівники казкового світу

Весна – час надій і сподівань, пробудження природи, яскравих фарб і тепла. З початком весни хочеться привітати усіх та подарувати весняний настрій!

Традиційно у березні, під час весняних канікул, в бібліотеках України проходить Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.

Це справжнє свято для тих, хто любить книгу, хто її створює, хто захоплюється читанням, хто проживає різні пригоди разом з її героями. Дитячі книги, викликають інтерес в дитини, які в легкій, цікавій формі дають можливість їм переглянути яскраві ілюстрації на їхніх сторінках. Адже дитяча книга – це як сонячний зайчик, бо є світлою і радісною.

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання філія №15 Мацківська сільська бібліотека для дітей влаштувала книжковий коктейль «Мандруємо казковим світом». А чарівниками цього світу були казки різних народів, цікаві дитячі книги, що зачаровували допитливих дітлахів. Вони долучились до літературної мандрівки «Швидко казку ти впізнай і героїв відгадай!» Казка – це мудрість народу, це подорож у країну чудес. Крокуй, наша казко, фантастичними дорогами до щасливих людей! Даруй мрії нашим маленьким читайликам.

За участь у Національномі Марафоні читання "Діти України читають книги, що надихають", що проводила Національна бібліотека України для дітей, нагороджена сертифікатом Софійка Пинзарь за оповідання В. Сухомлинського "Добре слово"

А ще на творчу еко-майстерню «Тішать очі первоцвіти, пахнуть веснонькою квіти» завітали члени клубу за інтересами «Дзвіночок».

Весняна пора - це коли сонячно і тепло, весна - це радість усьому живому, що прокинулося від зимового сну. Весна - це зелень, первоцвіти і пахощі трав, весна - це надія та гарний настрій.

Саме такий веселий весняний настрій панував сьогодні у бібліотеці. Вмілі творчі рученята створювали різнокольорову квіткову галявину. Кольорами веселки переливався їхній квітковий кошик у велику галявину. Дітки надихалися красою природи та власною фантазією, перетворюючи звичайний папір на справжні витвори мистецтва.

Атмосфера була теплою й натхненною, а результати – яскравими та неповторними!

Філія 15 Мацківська сільська бібліотека

Календар свят

Грудень, 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
Всесвітній день боротьби пpоти СНІДу
День працівників прокуратури
2
Міжнародний день боротьби зa відміну рабства
3
Міжнародний день інвалідів
4
День обіймів
Міжнародний день банків
5
День працівників статистики
Міжнародний день волонтерів ll Міжнародний день добровольців в iм'я економічного тa соціального розвитку
6
День Збройних Сил України
День Святого Миколая
7
Міжнародний день цивільної авіації
День місцевого самоврядуванняі
89
Міжнародний день боротьби пpоти корупції
10
День прав людини
11
Міжнародний день гір
12
День Сухопутних військ Збройниx Сил України
13
Всесвітній день дитячого телебачення тa радіомовлення
14
День вшaновування учасників ліквідації наслідків аварії нa Чорнобильській АЕС (День ліквідатора)
15
День працівників суду
1617
Дeнь працівника державної виконавчої служби
18
Міжнародний день мігрантів
19
День співпраці Південь-Південь Оpганізації Об'єднаних Націй
День адвокатури
День Святого Миколая (старий стиль)
20
Міжнародний день солідарності людей
21
22
День енергетика
День дипломатичної служби України
2324
День працівників архівних установ
Святвечір
25
Різдво Христове
262728
293031    

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!