Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч набирають обертів. Відбувся районний етап змагань з баскетболу серед юнаків 9-11 класів.
За вихід на обласний рівень боролися команди опорного закладу «Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4», Хорольської гімназії, ОЗ «Засульський ліцей» Лубенської міської ради, Новооржицької загальноосвітньої школи, Оржицького опорного закладу та Пирятинського ліцею.
Юні баскетболісти Лубенщини показали всім вболівальникам, що постійні тренування, взаєморозуміння та воля до перемоги приводять до неймовірних результатів.
За підсумками гри першість здобули учні Оржицького ОЗ. Вони й представлять наш район на IV етапі змагань. Срібними призерами стали хлопці з Хорольської гімназії. Бронза - у команди Засульського ліцею.
Дякуємо учасникам і тренерам! Разом переможемо!