Цікавим і насиченим було останнє засідання громадської організації «Знання і творчість»
Дякуючи Казаковій Ірині Едуардівні познайомилися з видатною особистістю - Пулюєм Іваном Павловичем, 180 років від дня народження якого виповнилося 2 лютого цього року.
Богослов, доктор натуральної філософії та всесвітньо відомий фізик, перекладач Біблії українською мовою та дійсний член Наукового товариства імені Т. Г. Шевченка, футуролог та астроном, електротехнік, винахідник і просвітянин, педагог і поліглот, який знав 15 мов, доцент, професор, ректор Політехніки в Празі, декан машинобудівного факультету, публіцист, консультант з будівництва електростанцій… та українець.
Чи не забагато для однієї людини? Його кредо: Немає більшого гонору для інтелегентного чоловіка, як берегти свою і національну честь та без нагороди вірно працювати для добра свого народу, щоб забезпечити йому кращу долю.
Лютий був багатий на події, про які хотілося згадати.
17.02.2025 мало б виповнитися 90 років нашій колезі Панченко Валентині Дмитрівні, але не судилося… Ми згадали її та її добрі справи. Лауреат мистецької премії
ім. В. Симоненка, вона залишила по собі роботи в техніці флористики. Її газетні публікації ввійшли до збірки «Вибрані кореспондентські статті».
Темою обговорення стало життя та творчість Василя Івановича Семенюти, 100 річчя з дня народження якого відзначали в лютому. Член національної Спілки Художників України, заслужений працівник культури України. Вчитель…
Як не порадіти з приводу відкриття пам‘ятника Володимиру Малику в Новосілках на Київщині? Важливою подією всеукраїнського масштабу стало присудження премії ім. В. Малика.
Привітали присутніх з Днем української жінки. Це неофіційне свято започатковане в 2023 році, щоб вшанувати внесок українок у розвиток суспільства.
Поговорили про народні традиції святкування Масляної або Масниці, що символізує проводи зими і радісне очікування весни; а також підготовку до Прощеної неділі перед Великим Постом. За традицією пригостилися варениками та млинцями.
Дякуємо за постійну співпрацю колективу бібліотеки ім. В. Малика. Зокрема, бібліографу Замараєвій Наталії Миколаївні та провідному методисту Мусієнко Наталії Іванівні.