У переддень Нового року та Різдва Христового всі ми чекаємо на дива та подарунки, але подарунки чекають не тільки дітлахи, а й дорослі. У наш важкий воєнний час допомога є цінною. Дуже приємно отримувати подарунки, а коли це роблять безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця то це ще приємніше.
Добре, що є великі аграрні компанії, які готові допомогти, як справжні чарівники.
Вовчицький ЗДО «Дзвіночок» Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області щиро вдячний Благодійному фонду «Баришівська зернова компанія» Благодійний Фонд та його очільниці Яні Дністрянській та старості Вовчицького старостинського округу Лубенської територіальної громади Козловській О.М. за придбання ноутбука для педагогічного персоналу.
Цей подарунок створив нам атмосферу свята. Він допоможе нам реалізувати нові креативні ідеї та досягти ще більше успіхів, створювати презентації, проводити заняття для дітей ще цікавіше.
Дякуємо за допомогу і бажаємо компанії щедрих урожаїв під мирним українським небом.
Джерело Вовчицький ЗДО «Дзвіночок»