9-10 листопада у Києві відбулися Всеукраїнські змагання, присвячені пам’яті тренера Олександра Шеремета зі спортивного орієнтування, які були етапами Кубка України.
У змаганнях взяли участь більше шестисот орієнтувальників з 18 областей України та Києва. Лубенщину представляли 20 орієнтувальників дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» Лубенської міської ради.
За сумою балів на двох дистанціях найкраще виступила Бабарикіна Кіра – 2 місце із 38 учасників. Педрига Марія виборола 4 місце із 38 спортсменок, Марченко Дар’я здобула 12 місце (41 учасниця), Бовсуновський Іван – 12 місце (43 учасники), Гавриш Іван – 13 місце (53 учасники).
Це зв’язок із рідним містом, людьми та подіями, які творять наше сьогодення. Ми пишемо про тих, хто поруч, про важливе, щире й справжнє. Передплатіть газету на друге півріччя та залишайтеся разом із нами в інформаційному ритмі громади.
У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.
Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.
Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік: