Подати оголошення

Шкільний ярмарок на честь Дня міста

Шкільний ярмарок на честь Дня міста

16 вересня в Першій гімназії імені Матвія Номиса Lubenska Zosh Odyn відбувся вже традиційний шкільний ярмарок на честь Дня міста.

Виручені на заході кошти завжди передаються адміністрацією школи на потреби ЗСУ. 2 - К клас на чолі з мамами та класним керівником пані Тетяною також із великим задоволенням підтримали цю ініціативу , адже в такий складний час для нашої країни - це, мабуть, найменше , що ми можемо зробити для допомоги .

Цей захід відбувся завдяки злагодженій роботі адміністрації школи . Навколо панувала дружня та сімейна атмосфера. Аромат свіжої випічки приваблював школярів та гостей заходу. А патріотичні сувеніри та теплі вироби, виготовлені дитячими ручками, ще довго будуть радувати нових господарів.

Отож завдяки гарному вихованню педагогічного колективу гімназії, діти ростуть із гідними цінностями , які закладають змалечку.

Lubenska Zosh Odyn

 

Зверніть увагу!

Робота! (06042026)

Телефонуйте!

Всі умови та деталі за номером 0 (66) 183 98 96

 

Професійна допомога при алкогольній залежності та психічних розладах

Сучасна психологія розглядає алкогольну залежність як складне захворювання, подолати яке важко, але з відповідною допомогою спеціалістів та підтримкою  - можливо досягти стабільного одужання.

Гаражі металеві

 

Інноваційний підхід до будівництва та оптимальне співвідношення якості, ціни та термінів виконання.

Олеся Прокопенко відкрила марафон очищенння організму!

У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!