День фізичної культури і спорту пройшов у Пирятині активно!

Вранці на міському стадіоні зібралися люди з інвалідністю на спартакіаду з годинного пробігу. Кілька десятків пирятинців демонстрували свою витривалість та волю до перемоги. За результатами забігу визначено призерів та переможців.

Серед жінок перше місце посіла Валентина Ямборська, другою була Олена Коробіцина, третьою – Світлана Тарасюк.

11 459586976 531558166117891 7561330788640000030 n

Серед чоловіків перемогу здобув Ілля Сафіров, другим став Дмитро Поставной, третє місце розділили Олег Сімон та Павло Суховерський.

Опівдні на стадіоні розпочалася зустріч між ФК «Пирятин» та ФК «Молодь» (Полтава) в рамках ІІ кола Першості Полтавської області з футболу. Уже з перших хвилин гра захопила увагу присутніх. Результат першого тайму — 3:0 на користь пирятинців.

11 459500102 531559192784455 3840548725618439287 n

Другий тайм розпочався жваво. Цікаво, чи втримають гравці ФК «Пирятин» темп і чи не пропустять у свої ворота м’яч? І вони не просто втримали, а примножили успіх! Чудова гра принесла пирятинцям перемогу з рахунком 6:0. Голи за ФК «Пирятин» забили Дмитро Гончар, Дмитро Марченко, Владислав Ємченко та Денис Нечипоренко, який тричі влучив у ворота суперників.