Навчання із безпечного поводження на воді: Запорука Безпеки

Навчання із безпечного поводження на воді: Запорука Безпеки

Закінчення навчального року  це час літніх канікул. Літо – це період активного відпочинку, коли з’являється можливість загоряти, купатися у водоймах: річках, озерах. Але необхідно пам’ятати, що ця пора часом приносить не тільки радість, але й завдає прикростей. Іноді задоволення від купання може обернутися на справжню трагедію, пов’язану з травматизмом і загибеллю людей.

 

Тому відпочиваючи на водоймі, необхідно знати й виконувати прості правила безпечного поводження на водних об’єктах. Саме з такою метою 03.06.2024 року представниками «БО «БФ «MELEK» спільно з фахівцями Лубенського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області та Лубенського РВП ГУНП в Полтавській області з вихованцями Опорного закладу "Засульський ліцей Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області " проведено навчальний захід на тему: “Уміння триматися на воді – запорука безпеки”, на якому дітей було ознайомлено з правилами безпечної поведінки на воді та біля води.

Також в рамках заходу дітей та працівників освітнього закладу було ознайомлено з алгоритмом дій щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах, наголошено про необхідність вивчення та дотримання правил безпечної поведінки на воді, ознайомлено з діями населення під час надання першої допомоги потерпілим, а також при нагоді проведено роз’яснення з актуальної нині теми: а саме щодо небезпеки пов’язаної з вибухонебезпечними предметами.

Основна мета заходу – підвищити обізнаність присутніх про правила безпеки на воді, навчити їх основних навичок самозахисту та надання першої допомоги у випадку надзвичайних ситуацій. Це допоможе дітям почуватися впевненіше під час відпочинку біля води і зменшити кількість нещасних випадків.

Навчання із безпечного поводження на воді є надзвичайно важливим заходом у школі, який сприяє збереженню життя та здоров’я дітей. Це не тільки навчає їх основним правилам безпеки, але й розвиває відповідальність та навички самозахисту. Важливо, щоб такі заходи проводилися регулярно та з урахуванням актуальних методик і технологій. Тільки тоді ми зможемо забезпечити максимальний рівень безпеки для наших дітей.

Даний захід проведено в рамках ініціативи «Безпечна водa - вдосконалення служб та реагування на ризики», який впроваджує «БО «БФ «MELEK» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Урядів Данії та Королівства Нідерландів.

Благодійна організація "БФ"MELEK""

Календар свят

Червень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1
Міжнародний день захисту дітей.
2
3456
День журналіста.
789
Міжнародний день друзів.
10111213
Вознесіння Господнє.
14
Всесвітній день донора.
1516
1718
День батька.
192021
День літнього сонцестояння.
2223
Трійця, Зелені свята (православні).
24
Іменини Івана.
25262728
День Конституції України.
29
Іменини Петра і Павла.
30

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

 • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
 • Телефон: +38(05361)61651
 • Телефон: +38(05361)74556
 • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

 • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
 • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

 • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
 • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

 • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
 • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
 • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
 • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
 • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!