7 червня в Новооржицькому будинку культури відбувся благодійний концерт народного гурту "Пасаж" Вишневого будинку культури. Артисти понад дві години дарували глядачам свою творчість співаючи як і авторські так і відомі українські пісні.
Люди щедро аплодували та дарували квіти артистам.
На цьому заході було зібрано 6000 грн.
Дякуємо народному гурту "Пасаж" за приємний та талановитий виступ.
Даря Андрусенко