10 червня день у вихованців пришкільного табору «Веселка» (Жданівський НВК) був цікавий і насичений. «День капелюшка» розпочався з традиційних фізрозминки і ранкового кола.
Далі діти продемонстрували свої капелюшки, малювали, які їм подобаються та разом з вихователем Селюком Р.В. виготовли паперові кораблики. Потім до нас завітали гості педагогічні працівники та вихованці БДЮТ. Вони ознайомили дітей з амуніцією солдата, розповіли про різновиди зброї та її призначення. Учасники молодшої групи театральної студії «Юність» (керівник- Т. Отюцька) показали казку «Ріпка» на новий лад. Далі діти взяли участь у руханках разом з практичним психологом І.Пилипенко.
Потім на подвір‘ї закладу вихованці гуртка «Free Sky” (керівник-О.Волторніст) продемонстрували міні дрони, познайомили з принципом їх роботи і дали змогу нашим вихованцям самостійно ними поуправляти. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість спокійно, нехай і з тривогами, жити і відпочивати.
Людмила Манойленко