Напередодні Всесвітнього дня китів і дельфінів учні 4-А класу ОЗ Засульський ліцей разом з класним керівником Ластовецькою І.В. та асистентом вчителя Романенко І.В. провели майстер-клас з виготовлення кита у техніці оригамі
, який розпочався з показу пізнавального фільму про цих морських тварин для учнів 3-А та 2-Б класів (у цьому процесі на заваді не стала навіть повітряна тривога). Також діти поділилися цікавою інформацією та виставкою своїх малюнків про китів з рештою учнів початкових класів.
ОЗ Засульський ліцей