Вихованці Жданівського НВК зустрілися з воїном - захисником України Ю. Д. Коротка зустріч була дуже теплою. Діти дізналися багато цікавого про життя воїнів, про їх захист України. Взаємні привітання і побажання доповнили спілкування. Спільне фото на память долучать до шкільного архіву.
Діти долучилися до акції "Зігрій воїна" - передали теплі речі.
Також вони передали малюнки і солодкі подарунки, все те, що мотивує воїнів і трішки наближає нас до Перемоги.
Жданівський НВК