На передодні професійної свята працівників культури та майстрів народного мистецтва, ми отримали результати IV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приуроченому до Дня Незалежності України.
В категорії«Фотографія»
Ми відправляли нарізку фотографій з волонтерською роботою наших діток ( концертні виступи, варіння загоюючих мазів, плетіння сіток і т.д.)
Тож разом своїми волонтерськими справами за цей рік ввійшли до фіналістів (десяти кращих з 1638 учасників).
Сучасна психологія розглядає алкогольну залежність як складне захворювання, подолати яке важко, але з відповідною допомогою спеціалістів та підтримкою - можливо досягти стабільного одужання.
У нашій газеті ми вже розповідали про оздоровчий проєкт від Олесі Прокопенко - про натуральний комплекс «Трочатка плюс» та підхід до очищення організму. Матеріал викликав зацікавлення, бо тема здоров’я завжди актуальна. І тепер - це продовження.
Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.
Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік: