НА ЗАХИСТ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

НА ЗАХИСТ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

У перший день жовтня наша держава відзначає одразу два важливих свята – День захисників і захисниць Україна та День українського козацтва, започатковані 2014 року. Із цієї нагоди бібліотекарі Лубенської публічної бібліотеки імені Володимира Малика провели патріотичний брейн-ринг зі студентами ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ».

 

Студенти 20 групи спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» під керівництвом викладача Світлани Дзюби розділилися на дві команди - «Хортиця» і «Козацька Рада». Майбутні фінансисти та банкіри відповідали на каверзні питання, демонструючи власну ерудицію, знання історії та географії України. А між цим до розваг долучилися бібліотекарі. Ірина Ровна ознайомила з історією свята, Марина Кононенко акцентувала увагу на сучасних та історичних постатях захисників Лубен, а Лариса Гончарук ознайомила з правилами змагань.

Попри неодноразові тривоги та походи в укриття, брейн-ринг «Ми – патріоти своєї Батьківщини» пройшов цікаво та драйвово – майбутні фінансисти та банкіри прохали продовжити змагання навіть коли час зустрічі непомітно добіг кінця. А допомогла нам у цьому патріотична гра «Шевченко питає», що має 180 карток із питаннями про культуру, постаті, символи, мову, історію та регіони нашої держави. Це сучасне придбання стало можливим завдяки проєкту «Мобільна бібліотека – територія читання і дозвілля», профінансованим Благодійним фондом «МХП- Громаді».

zahist 461894021 1136962958017839 7226741487628069663 n

- Яка пісня стала символом нашої незламності? Чи є в Україні власна пустеля та де вона знаходиться? – раз по раз лунало в залі.

- Не поспішайте! Тарас Григорович суворо стежить, щоб ви не піддивлялися відповіді в телефонах! – усміхалися ведучі.

Сьогодні День захисників і захисниць України — свято зі сльозами на очах. Адже і дорослі, і діти найбільше мріють, щоб усі вони повернулися додому живими. На кінець літа 2024 року в Україні понад 1 мільйон 300 тисяч ветеранів. Висловлюємо усім їм подяку за мужність та героїзм на захисті нашої Вітчизни.

ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ»

Календар свят

Грудень, 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
Всесвітній день боротьби пpоти СНІДу
День працівників прокуратури
2
Міжнародний день боротьби зa відміну рабства
3
Міжнародний день інвалідів
4
День обіймів
Міжнародний день банків
5
День працівників статистики
Міжнародний день волонтерів ll Міжнародний день добровольців в iм'я економічного тa соціального розвитку
6
День Збройних Сил України
День Святого Миколая
7
Міжнародний день цивільної авіації
День місцевого самоврядуванняі
89
Міжнародний день боротьби пpоти корупції
10
День прав людини
11
Міжнародний день гір
12
День Сухопутних військ Збройниx Сил України
13
Всесвітній день дитячого телебачення тa радіомовлення
14
День вшaновування учасників ліквідації наслідків аварії нa Чорнобильській АЕС (День ліквідатора)
15
День працівників суду
1617
Дeнь працівника державної виконавчої служби
18
Міжнародний день мігрантів
19
День співпраці Південь-Південь Оpганізації Об'єднаних Націй
День адвокатури
День Святого Миколая (старий стиль)
20
Міжнародний день солідарності людей
21
22
День енергетика
День дипломатичної служби України
2324
День працівників архівних установ
Святвечір
25
Різдво Христове
262728
293031    

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!