Подати оголошення

Янголи-охоронці на захисті людей

Янголи-охоронці на захисті людей

8 липня представниками «БО «БФ «MELEK» (ЯНГОЛ ОХОРОНЕЦЬ)» спільно з фахівцями Лубенського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області та виконавчого комітету Лубенської міської ради вкотре провели навчально профілактичний захід з відпочиваючими на пляжі «Центральний», що в м. Лубни.

Мicцe пpoвeдeння чepгoвoгo заходу oбpaли нeвипaдкoвo, aджe cьoгoднi бiльшicть людeй cвiй вiльний чac пpoвoдять пoблизу вoди i чacтo бeз дoтpимaння пpaвил бeзпeки.

Вже зараз кількість загиблих на воді перевищує минулорічні показники тому спецалісти-рятувальники наголошували відпочивальникам про небезпеку пірнання у воду з обривів і мостів та про заборону купання у нетверезому стані. Кожному співрозмовнику вони вручили інформаційні листівки із зазначенням номеру Служби порятунку та основними правилами безпечного поводження на воді.

yangol 452520172 1488648411762951 6350331135984012210 n

Також під час рейду приділялась увага відпочивальникам з дітьми та на дітей, які прийшли на відпочинок без супроводу дорослих. Найчастіше саме діти не знають елементарних правил безпечної поведінки на воді, деякі зовсім не вміють плавати, що може призвести до трагедії. Тому батьків закликали не відпускати малолітніх дітей самих на відпочинок на водоймища.

Даний захід проведено в рамках ініціативи «Безпечна водa - вдосконалення служб та реагування на ризики», який впроваджує «БО «БФ «MELEK» (ЯНГОЛ ОХОРОНЕЦЬ)» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Урядів Данії та Королівства Нідерландів.

Автор світлин: Ірина Подфедько

Зверніть увагу!

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Оптика в місті Лубни

– перевірка зору – БЕЗКОШТОВНО;

– великій вибір оправ, готових окулярів та аксесуарів;

– контактні лінзи та розчини.

Тел. 095-062-23-28

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!