29 травня до Калайдинцівського ліцею завітали учні, вчителі, батьки Вороньківського ліцею імені О.Д.Перелета з виставою за мотивами твору Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я".
Батьківський театр має благородну мету: збір коштів для 72 бригади Чорних Запорожців. Їм вже вдалось зібрати понад 70 тисяч гривень.
Ми раді, що змогли взяти участь у такій важливій зараз справі, як допомога ЗСУ. Навіть затяжна тривога не завадила ліцеїстам долучитись до збору коштів.
Щиро дякуємо учасникам театру за приємні хвилини перегляду вистави.
Разом переможемо!
Тетяна Десятник