29 травня в Академічному ліцеї «Європейський» пройшло заняття з цивільного захисту, основними завданнями якого було вдосконалення теоретичних знань
і практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій. Дякуємо провідному інспектору ВЗНС Лубенського РУ ГУ ДСНС України в Полтавські області Соколовському Віктору Володимировичу за допомогу в організації та проведенні заходу.
Інформація Академічного ліцею «Європейський»