27 травня 2024 року учні 5-А класу Гімназіїї ім. Героя України Віри Роїк мали можливість відвідати Лубенський районний відділ поліції. Ця екскурсія була організована з метою ознайомлення дітей з роботою поліцейських, їхніми обов'язками та відповідальністю.
Під час екскурсії діти також ознайомилися з різними відділами поліції, такими як кримінальний розшук, патрульна служба, служба дільничних інспекторів та інші. Особлива подяка за теплу зустріч та цікаву екскурсію інспектору з комунікації Лубенського районного відділу поліції Кваші Юлії, кінологу Валентину Дерновому та службовому псу "Вальтеру", спеціалісту-криміналісту Роману Момоту.
Загалом, похід до Лубенського районного відділу поліції стала для малечі цікавою та пізнавальною подією.
Інформація Гімназіїї ім. Героя України В. Роїк