Почуття радості наповнили учнів Опорний заклад "Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів" , коли оголосили результати нашої участі у проєкті "Грай за рівність" від Фонду Кличка! Діти вибороли перше місце та отримали крутезний спортивний інвентар, який на всі 100% буде використаний для покращення освітнього процесу.
Завдяки вчителям, хто допоміг у підготовці та проведенні заходів мрія стала реальністю. Підтримка та енергія надихали дітей на кожному етапі цієї подорожі.
Також долучилися спонсори, які зробили це свято спорту незабутнім у пам'яті кожної дитини. Їх підтримка була невід'ємною частиною успіху.
І, звісно ж, величезне спасибі учням, які взяли активну участь у змаганнях та реалізації проєкту! Ви - справжні молодці, і ми пишаємося кожним вашим досягненням.
Це був незабутній досвід, який навіть складні обставини в країні не змогли зіпсувати. Наша спільна робота та наполегливість довели, що разом ми здатні досягати найкращих результатів.