Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України у 2024 році було організовано і проведено Всеукраїнський родинний конкурс фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини»,
з нагоди Дня вишиванки. Всеукраїнський родинний конкурс передбачав залучення молоді до активного культурного і громадського життя, вивчення українських традицій, ознайомлення з історією та культурним значенням вишиванки, виховання духовності, моральності, патріотизму, сприяння творчій діяльності, популяризації народних традицій як безцінної спадщини.
1 місце посіли Корніяченко Оксана, учениця 1-А класу, з роботою "Вишиванка - символ України" (керівник проєкту Кілочек Тамара), Томчук Поліна, учениця 3-А класу, з фотопрезентацією "Вишиванка - мій генетичний код" (керівники проєкту Фесенко Людмила, Томчук Мирослава).
Людмила Фесенко