25 травня після урочистого відкриття Всеукраїнської виставки «Лубенська художня весна-2024» в ГАЛЕРЕЯ МИСТЕЦТВ Лубенський краєзнавчий музей імені Гната Стеллецького художники з різних куточків України відвідали хату-музей українського поета Василя Симоненка в селі Біівці на Лубенщині.
Біля криниці відбулася творча зустріч митців пензля - пленер. Малювали, спілкувалися, жартували, обговорювали широке коло питань співпраці в мистецькій діяльності.
І, не дивно, що після такого плідного часопроведення народилася неймовірна творча ідея, яка виросла в прекрасне полотно- портрет Василя Симоненка.
Робота професійна, просякнута добром і красою нашої української культури.
Картину в подарунок отримали працівники ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ. Відтак, ми будемо милуватися портретом нашого земляка.