16-17 травня в Черкасах відбулася Друга національна конференція-виставка «Хлібна індустрія».
Серед інших актуальних тем доволі цікавим був виступ в.о. начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу Сергія Поліщука про важливість впровадження екологічно сталих систем управління на підприємствах галузі, підвищення рівнів автономності виробництв, використання найбільш прогресивних технологій.
Ці слова підтверджують вірність промислової, екологосприятливої політики Ciftkartal Degirmen Makineleri та практичному досвіду ТОВ "Наш млин".
Руслан Ляшко