Протягом 13-19 травня у Жданівському НВК проведено заходи в рамках І-го етапу Тижденя безпеки дорожнього руху ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр. в Україні.
Заходи стосувалися безпеки на транспорті в Україні в умовах воєнного стану. Вихованці Жданівського НВК розширили свої знання про безпечну поведінки на автошляхах та безпеку дорожнього руху.
19 травня проведено змагання з фігурного водіння велосипеда. Серед хлопців 1-4 класів перше місце виборов Олефіренко К. (4 клас). Друге місце у Бонковського Д., а третє у Титова В. (обидва 1 клас). Серед дівчат 1-4 класів перемогла Пирх В. (4 клас). Друге місце виборола Корнус Я. (3 клас). Третє місце розділили Ісенко О. та Жук Л. (обидві 3 клас). У хлопців 5-7 класів переміг Горбатенко А. (7 клас). Друге та третє місця у п'ятикласників Кравченка В. та Оболонцева Є. У дівчат 5-7 класів перше місце у Миронової В.. Другою стала Олефіренко Л.
Вітаємо переможців. Дотримуйтеся Правил дорожнього руху!
Жданівський НВК