Минулого тижня Лубни відкрили мотосезон, а вже наступні вихідні знову плідна діяльність.
Цього разу, підтримати ЗСУ своїм мотопомічником Дніпром, виявив бажання мешканець с.Войниха Сергій Пономаренко. Про діяльність Об'єднаний Байкерський Фронт він прочитав в газеті Лубенщина і прийняв рішення не залишатися осторонь боротьби, що діє на наших землях - віддати свій мотоцикл на підтримку нашої армії.
Наступний етап даного мото - повна розбірка, приведення його до належного стану для виконання бойових завдань.
І знову ж, всі функції транспортування, збір коштів на пальне, взяли на себе учасники ОБФ м.Лубни, а також представники Лубенської мотоспільноти. Не такі вони і "погані" (як дехто любить писати свої "гарні коментарі")
Слава Україні!
ОЛЕКСАНДР БІЛОУС