У Лубнах відбувся чемпіонат міста з шахів

shahy 06022019 1Нещодавно в приміщенні районного Будинку культури пройшов чемпіонат міста з шахів серед юніорів і юніорок. Метою змагань є популяризація та пропаганда цього виду спорту у колективах фізичної культури, виявлення найсильніших шахістів для участі їх у чемпіонаті Полтавщини серед юніорів.

shahy 06022019 2Як повідомив голова обласної і міськрайонної шахових Федерацій лубенець Григорій Щербов, за підсумками змагань визначилися переможці та призери. Серед юніорів золоту нагороду виборов учень 10 А класу ЗШ № 4 Назар Матвієнко. Другим став його однокласник Денис Цегельник, а «бронзу» здобув учень з ЗШ № 2 Георгій Горбач. Трішки не вистачило до призового місця десятикласнику Олексію Твердохлєбову, який навчається у ЗШ № 1. Він посів четверте місце. Серед юніорок не було рівних учениці 10А класу ЗШ № 2 Руслані Симоненко. Другою стала семикласниця ЗШ № 4 Ольга Шмонденко, а бронзову медаль здобула учениця 8Б класу Анжела Симоненко, що навчається у ЗШ № 2. Четвертою стала Каміла Пацан (ЗШ № 8), а п’ятою – Юліана Замула з ЗШ № 4.shahy 06022019 3

Переможці, призери отримали грамоти і медалі від відділу сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. А далі на юних шахістів чекають вже обласні змагання, де ми зичимо їм успіхів!

Організатори міського чемпіонату висловлюють вдячність дирекції районного будинку культуру за надання місця для проведення змагань.