Подати оголошення

vodokanal 310120 3За інформацією з перших рук директора КП «Лубни-водоканал» Аллою Косолап, яку вона виставила у пості у мережі Фейсбук 28 січня у м. Києві відбулася робоча зустріч делегації міста Лубни на чолі з міським головою Олександром Грицаєнком з керівником та спеціалістами представництва Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО в Україні Юлією Шевчук.


Метою зустрічі стало обговорення участі у новій Програмі з фінансування комунальних підприємств водопостачання для модернізації об’єктів, обладнання та процесів водоканалів для покращення якості послуг з водопостачання, очищення стічних вод і підвищення енергоефективності підприємств в цілому, яку анонсували 15 січня 2020 року НЕФКО та Представництво Європейського Союзу. Цю програму НЕФКО реалізовує за фінансової підтримки Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу та Швеції. vodokanal 310120 2
У межах цієї програми міська рада спільно з КП «Лубни – водоканал» планує отримати кредит з грантовою складовою для реалізації проєкту «Реконструкція системи водопостачання та водовідведення з впровадженням енергозберігаючих технологій в м. Лубни».
В ході зустрічі обговорювались умови участі в Програмі та можливість отримання кредитних і грантових коштів. vodokanal 310120 1
Реалізація проєкту значною мірою підвищить якість послуг, що надаються КП «Лубни – водоканал», зменшить експлуатаційні витрати на обслуговування, надасть змогу покращити якість питної води, а також підвищить ефективність роботи підприємства за рахунок зменшення енергоспоживання.

Знімки з посту Алли Косолап.

Зверніть увагу!

Лубенський інкубатор

Приймає замовлення.

Тел. 095-530-89-20

Передплата! З Лубенщиною у 2026 рік! Календар в подарунок!

Є речі, що приносять у дім тепло, затишок і відчуття рідного. Це наші близькі, наша оселя і наша газета - інформація рідного краю. Зроби собі цю маленьку приємність: передплати «Лубенщину» на 2026 рік і залишайся в колі найважливіших новин та людей.

Передплатна ціна на газету «Лубенщина» на 2026 рік:

Куплю землю! (17102025)

Пай!

Довідки за телефоном!

ОБЕЛІСК: пам'ятники з граніту!

Відточена майстерність і найякісніший граніт!

Ми створюємо пам’ятники, які служитимуть десятиліттями. Кожен виріб виготовляємо з турботою та увагою до деталей, від проєкту до встановлення.

Куплю пай!

По всіх питаннях звертайтеся в особисті повідомлення або телефонуйте.

 Індивідуальний підхід до кожної земельної ділянки.

Кукурудза посівна

Ціна за посівну одиницю

900 грн.

 Сорт "Хотин"

Тел. 0506379552

Потрібна реклама, оголошення чи привітання? Звертайтесь!

gazeta 03062020Приватні оголошення, оголошення рекламного характеру, привітання та інші матеріали надсилайте

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!