16-18 травня 2025 року в Опорному закладі "Вовчицький ліцей ЛМР" відбулися 48 обласні змагання зі спортивного орієнтування, пішохідного та велосипедного туризму серед педагогічних працівників області, проведені Полтавським центром туризму
Серед гостей заходу – представники обласної влади, зокрема заступник керівника ОВА Антон Чубенко, голова комісії освіти і науки облради Олег Діденко, директор департаменту освіти Євгеній Кончаковський та начальник відділу освіти Лубенської МР Мирослав Костенко.
Лубенську громаду на даних змаганнях гідно представила згуртована команда Вовчицького ліцею, яка має сильні традиції та досвід перемог.
Близько 30 учасників з різних куточків Полтавщини змагалися на різних дистанціях.
Пишаємося нашими колегами, що проявили свій спортивний характер
Наполегливі тренування під керівництвом Олексія Баранова дали високі результати:
- дистанція "Спринт" зі спортивного орієнтування - Валентина Шлапко (1 місце);
- комплексна дистанція з велосипедного туризму - Микола Іващенко (1 місце), Сергій Ткачук (2 місце);
- дистанція третього (найскладнішого) класу з пішохідного туризму "Смуга перешкод" (особисті) - Сергій Ткачук (1 місце), Микола Іващенко (3 місце), Валентина Шлапко (3 місце);
- дистанція третього (найскладнішого) класу з пішохідного туризму "Смуга перешкод" (зв'язки) - Сергій Ткачук, Микола Іващенко (2 місце);
- дистанція "Лабіринт" - Микола Іващенко (3 місце), Наталія Ткачук (4 місце).
Дякуємо усім військовим, а особливо нашим колегам-захисникам - директору ліцею Володимиру Костюку, постійному учаснику команди з туризму, неодноразовому переможцю на різних дистанціях, який сьогодні в лавах ЗСУ, та учителю фізкультури Сергію Ткачуку, який повернувся до педагогічної праці, за захист України та за можливість проводити спортивні змагання.
Тримаймо себе в формі - нам ще Перемогу святкувати)))
ОЗ Вовчицький ліцей