ЛАВКА ПИСЬМЕННИКА

ЛАВКА ПИСЬМЕННИКА

А ви колись мріяли посидіти чи пройтися місцями, де навчалися та працювали відомі письменники нашого краю? Дізнатися історію архітектурних пам'яток Лубен, що уціліли в полум'ї Другої світової війни?

Відчути себе частиною давньої та древньої історії міста? Саме з цією метою учасники літературно-історичного клубу ЧЕРВЛЕНІ ЩИТИ, що діє на базі Лубенської публічної бібліотеки імені Володимира Малика, відвідали цікаві архітектурні локації колишніх вулиць Дворянської та Івано-Предтеченської. Історичний екскурс провела бібліотекар Марина Кононенко, а допомогли їй студенти групи С-11 Лубенського фахового медичного коледжу разом із куратором Людмилою Науменко. Захід відбувся в рамках проєкту "Мобільна бібліотека - територія читання та дозвілля", що реалізується за підтримки Благодійного фонду "МХП-Громаді".

1 465676783 1166297791751022 651561807342836488 n

Частина оглянутих споруд пов'язана з іменами наших відомих письменників, тож не дарма студенти Іра Бондаренко, Аня Кисляк та Олег Солодовник влаштували на кожній локації "літературні п'ятихвилинки", читаючи уривки з творів Василя Симоненка, Василя Барки та Володимира Малика. А член творчої ради клубу, методист Лубенського фахового медичного коледжу, викладач української мови та зарубіжної літератури Людмила Науменко звернулася до присутніх вишуканою французькою мовою. Людмила Юріївна чудовою акторською грою передала від імені Катерини Скаржинської цікаві факти з біографії цієї неймовірної жінки, меценатки та сподвижниці нашого краю.

1 465739767 1166297761751025 1080578903648504937 n

Адже все своє життя пані Катерина опікувалася освітою, зокрема Лубенською жіночою гімназією, була фундаторкою кількох шкіл та відомого музею. Кажуть, в умілих руках оживають книги та написані в них історії, а учасники нашого клубу відкрили для себе минуле письменників-земляків закарбоване та закодоване в їхніх творах та архітектурних пам'ятках.

Публічна бібліотека ім.В.Малика

Календар свят

Вересень, 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
День знань
2
День нотаріату
34567
День підприємця
8
Міжнародний день грамотності
Міжнародний день солідарності журналістів
9
Міжнародний день краси
День тестувальника
День дизайнера-графіка
10
Усесвітній день запобігання самогубствам
111213
День програміста
День українського кіно
День фізкультури і спорту
14
День працівників нафтової, газової тa нафтопереробної промисловості
День танкових військ
15
Міжнародний день демократії
16
Міжнaродний день охорони озонового шару
17
День HR-менеджера
День рятувальника
181920
День рекрутера
День винахідника і раціоналізатора
День фармацевтичного працівника
21
День працівника лісу
День миру
Міжнародний день миру
22
День партизанської слави
2324252627
День туризму
День вихователя і всіx дошкільних працівників
28
День машинобудівника
2930
День всиновлення
Міжнародний день перекладача
Всеукраїнський день бібліотек
     

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!