Італія.
Уявити італійський сніданок без випічки та кави дуже складно. Пухкі аналоги круасанів, пончики чи просто фокача - варіантів безліч. Головне, не забути про еспресо!
Ісландія.
Тут на сніданок полюбляють так званий Skyr. На жаль, скуштувати цей молочний продукт в Україні складно. Але смакує приблизно як густий йогурт без наповнювача. До нього додають гранолу, фрукти. Щоб точно наїстися, ісландці роблять ще й тости з маслом та натуральним джемом.
Швейцарія.
Можна подумати, що тут буде сир. Але ні. Швейцарці починають день з тарілки Birchermüesli - вівсяних пластівців зі свіжими яблуками, горіхами, молоком та лимонним соком.
Сінгапур.
У цій країні снідати люблять ситно. Класичний варіант сніданку - локшина з м’ясним бульйоном, прянощами та великою кількістю овочів.
Австралія.
Протягом довгого часу автралійці слідували моді на англійські сніданки. Але тренд на здоровий спосіб життя зробив свою справу. Сьогодні все частіше австралійські ранки починаються з легкої випічки, тостів з авокадо, “лінивої” вівсянки, страв з яєць. Окремо варто згадати про тости з Vegemite – густою пастою на основі дріжджів, овочів та спецій.
Японія.
Традиційно японці снідають стравами на основі рису. Варіацій може бути безліч: і з місо супом, і з бобами, і з рибою.
Джерело: http://shop.galicia.com.ua/countries