Чергове засідання літоб ’ єднання пройшло в атмосфері творчого польоту. Адже недарма його називають лабораторією літературної творчості.
Голова літературного осередку Олександр Міщенко інформував про літературні заходи, які відбулися останнім часом.
А це зустрічі з читачами в школах та міській бібліотеці для дітей члена Національної спілки письменників України Ольги Хало, секретаря літоб ’ єднання Ніни Шерстюк (ЗОШ №7), Олександра Печори (ЗОШ №1). Олександр Міщенко взяв участь у презентації 4-томника творів Василя Симоненка в Біївцях та Тарандинцях, де відповідно розташовані хата-музей і шкільний музей "витязя молодої української поезії".
На засіданні члени літоб ’ єднання обговорили роботу над майбутньою книгою, присвяченою 100-літтю літературної організації, яке буде святкуватися восени ниншішнього року. Зокрема, погодили структуру колективного збірника, його наповнення, висловилися щодо авторів, художнього оформлення книги. Відбулася зацікавлена дискусія між письменницями Ольгою Хало, Наталією Баклай, Раїсою Плотниковою, до яких долучилися секретар літоб ’ єднання Ніна Шерстюк, Олександр Печора. Кожен висловив свої пропозиції, поради та ідеї.
Олександр Міщенко ознайомив з черговим номером літературної газети "Ліра", яка видається літоб ’ єднанням щомісячно. В ньому уміщена інформація про життя літоб ’ єднання, поетичні твори Лариси Назаренко "Абетка", Валентини Харченко-Несмашної, Олександра Кияна, Бориса Кононенка, Миколи Кочерги, по одному віршу Ольги Рось, Лариси Галич, Юлії Манойленко, проза Любові Андрєвської та інших, оголошення про різноманітні конкурси та премії.
Відтак, перейшли до поточної роботи. Вірші та малу прозу читав Микола Кочерга. Його новели "Ріка" та "Люди вітру" викликали позитивні відгуки серед присутніх. Зокрема, у захопленні від творчості Миколи Кочерги була Ольга Хало.
Також позитивно учасники засідання відгукнулися про новелу Сергія Кравецького "Дід Панас та золотиста рибка", написану на злобу дня, і опубліковану у попередньому числі "Ліри".
Ніна Шерстюк порадила уникати у творчості нелітературних висловів. Втім висловили кілька зауважень та порад.
Олександр Печора зачитав присутнім вірш Бориса Кононенка "Грушка". Детальний розбір твору зробив Микола Кочерга. Він похвали його за поетичність, водночас порадив уникати політично вмотивованих моментів, які перетворюють вірш у агітаційний твір. Образність твору похвалилша Ніна Шерстюк, навівши найбільш характерні рядки.
Олександр Печора презентував нову збірку віршів "Краплини повені". У ній творче розмаїття його літературної музи. Є двовірші, короткі вислови, ємкі поетичні пошуки. Тож було що послухати і що обговорити.
Також члени літобєднання у телефонному режимі привітали колегу по перу Василя Бута з поважним ювілеєм - 80-річчям, яке він святкував місяць тому.
Таким чином яскраве літературне життя в Лубнах триває.