Be my Valentine

bi 14022020День святого Валентина з кожним роком набирає усе нових і нових традицій. У всіх країнах у цей день було і є популярним влаштовувати весілля і вінчатися. Закохані люди зізнаються у своїх почуттях, дарують одне одному подарунки.

З давнини люди вірили, що у День святого Валентина навіть птахи здатні віщувати долю. Вважалося, що якщо дівчина побачила у цей день пташку-вільшанку, то вона вийде заміж за моряка, якщо вона побачила горобця, вона вийде заміж за бідняка і буде з ним щаслива, а якщо щигля – за мільйонера.

Значне місце в святкуванні римського Дня Любові відводилося ворожінням, і до цих пір, в Європі це залишається традицією Дня Святого Валентина. Вважається, що саме в цей день, 14 лютого, птахи вибирають собі пару, і людям потрібно поквапитися встигнути зробити те ж саме. Тому вже кілька століть поспіль дівчата Європи пишуть свої імена на листочках, складають їх в ящик, а хлопці виймають потім звідти по листочку, вибираючи тим самим собі пару на весь рік.bi 14012020 2

У середньовічній Англії був поширений звичай вибирати собі “Валентину”. Кілька молодих людей збиралися разом , писали на шматочках паперу імена дівчат, складали їх в шапку і тягнули жереб. Та дівчина, ім’я якої випадало юнакові, на цілий рік ставала його “Валентиною”, а він її “Валентином”. “Валентин” складав своїй дівчині сонети, грав їй на лютні, всюди супроводжував, поводився, як справжній лицар. Уельсьці вирізували дерев’яні “ложки любові” і дарували їх коханим 14-го лютого. Ложки прикрашалися сердечками, ключами й замковими щілинами, що означало “ти знайшов шлях до мого серця”. Також існував звичай наряджати дітей дорослими. Діти ходили з будинку в будинок і співали пісні про святого Валентина .

На початку минулого століття американці в День Святого Валентина стали посилати марципани своїм нареченим. Згодом почали виробляти до цього свята спеціальні цукерки з видряпаними на них вітальними словами, а потім ще і укладати їх в картонні коробочки у формі серця. Карамельки робили червоно-білими. Червоний колір означав пристрасть, а білий – чистоту любові.

Французи в день Святого Валентина дарують коханим коштовності. Варто зазначити, що саме французи першими почали використовувати “валентинки”- чотиривірші як любовні послання.

Спокійні поляки вважають за краще цього дня відвідувати Познанську метрополію, де за повір’ям, покояться мощі святого Валентина, а над головним престолом знаходиться його чудотворна ікона. Поляки вірять, що паломництво до неї допомагає в любовних справах.

Італійці вважають своїм обов’язком дарувати коханим подарунки, в основному солодощі. В Італії цей день так і називається – “солодкий”.

У романтичній Данії люди посилають один одному засушені білі квіти.

В Японії найпоширенішим подарунком є шоколад.

Саудівська Аравія – це єдина в світі країна, де свято закоханих офіційно заборонено, причому під страхом великих штрафів. Навіть квітковим магазинам наказано не торгувати в День всіх Закоханих червоними трояндами.valentines 14012020

Календар свят

Вересень, 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
День знань.
2345678
Різдво Пресвятої Богородиці.
91011121314
Воздвиження Чесного Хреста.
15
Всенародний день батька.
1617
День рятувальника.
День працівників лісу.
Іменини святкують Ілля, Софія, Віра, Надія, Любов.
1819202122
День осіннього рівнодення.
День партизанської слави України.
23242526272829
День пам’яті трагедії Бабиного Яру.
30
День перекладача.
Всеукраїнський день бібліотек.
День усиновлення.
      

Онлайн-передплата

Лубенщина онлайн-передплата

Реклама

Замовити рекламу

Як стати журналістом

Привітання в газеті

Видавництво Лубни

Погода

Погода

Курс валют

Контакти

  • Адреса редакції: 37500, м. Лубни, проспект Володимирський, 43 (вхід з двору), 2-й поверх.
  • Телефон: +38(05361)61651
  • Телефон: +38(05361)74556
  • E-Mail: Lubenschina@ukr.net

Телефони

  • Директор підприємства (редактор) (05361) 7-45-56
  • Головний бухгалтер (менеджер з реклами) (05361) 6-16-51

Інформація

  • - Директор підприємства (редактор): Олександр Міщенко
  • - Індекси 61247. 61501. 61502

Угода

  • - За точність викладених фактів відповідальність несе автор
  • - За зміст та достовірність інформації у рекламі відповідальність несе рекламодавець
  • - Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій
  • - Редакція залишає за собою право скорочувати матеріали
  • - При використанні, або копіюванні матеріалів з сайту, посилання на сайт газети "Лубенщина" - обов'язкове!