18 травня у філії Войнихівський будинок культури відбувся тематичний захід для дітей "УКРАЇНА ВИШИВАНА".
На початку заходу разом співали християнських пісень та молилися за Мир на Україні. Діти з великим завзяттям та задоволенням брали участь у конкурсах та іграх,а також слухали цікаві історії та розповіді .Кожна дитина отримала солодку винагороду та багато приємних вражень. Цей захід спрямований підтримати наших діток, та запевнити ,що війна скінчиться і Україна обов'язково переможе.
Войнихівський будинок культури