Футбол «ЛУБНИ» ПОСТУПИЛИСЯ ЧЕМПІОНУ

futbol 13082020«Олімпія» (Савинці) – ФК «Лубни» 6:0 (3:0).
Чемпіонат області. Вища ліга. Матч ІІ туру другого кола. 12 серпня. с. Савинці Миргородського району. Стадіон «Олімпія». + 22С. Без глядачів.
Судді: В. Чернишов, А. Харахайчук, В. Коробко (усі – Кременчук). Спостерігач арбітражу: П. Брюхов (Кременчук).

«Олімпія»: Казаков (Макаренко, 54), Бурляй, Ситник (Носенко, 71), Радченко (Момот, 57), Дземку (Світличний, 51), Богомаз, Бажан (Співак, 46), Гулович, Ковтун (Тарганчук, 54), Малик. Тренер: О. Кулик.
«Лубни»: Луговенко (Ступак, 62), Павленко, Загоруйко (Артеменко, 51), Ліхтанський, Чорнуха, Величко, Сірий (Шоха, 51), Антоненко, Гурін (Шумейко, 65), Голуб (Єресько, 46), Якименко. Тренер: А. Гришанович.
Голи: Кунєв (17), Ковтун (44), Ситник (45), Співак (52, 54, 68).
futbol1 13082020Цей був матч другого туру ІІ кола, який повинен бути зіграний у другу суботу вересня. Але олімпійці попросили його провести раніше, адже вони того суботнього дня гратимуть у чепіонаті України серед аматорів. Про цей поєдинок можна висвітлювати не багато. Адже зустрічалися у двобої найкраща «любительська» команда області проти одного з аутсайдерів і наймолодшого колективу обласного чемпіонату – ФК «Лубни», у складі якої грали минулорічні чемпіони Полтавщини серед юнаків, вихованці тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Олександра Сердюка і тренера-викладача Засульської ДЮСШ Андрія Загоруйка, 16-17-річні – Дмитро Луговенко, Артем Павленко, Андрій Загоруйко, Даниїл Антоненко, Олександр Шумейко, Євген Єресько, Ростислав Голуб, Вадим Гурін, І питається: як можна нормально протистояти іменитим суперникам?! Лубенці трималися до 17 хвилини, коли господарі відкрили рахунок завдяки кращому нападаючому їх команди кременчужанину Роману Кунєву – 1:0. Далі було неабияке протистояння – олімпійці атакували, а гості – захищалися. І наприкінці першого тайму за дві хвилини ігрового часу лубенці «примудрилися» пропустити два м’ячі – відзначилися голами лубенець Владислав Ковтун і олімпієць Анатолій Ситник. По перерві і декількох замін в обох команд гра ще більше оживилася. І тут героєм матчу став нападник «Олімпії» Євген Співак, який забив у ворота суперника три м’ячі – 6:0 на користь «Олімпії»! А що ж «Лубни»? У них маже не було жодних шансів результативно відзначитися. Єдиний момент був у другому таймі, коли вийшов маже «сам на сам» юний Олександр Шумейко, але не зумів скористатися забити м’яча. Що ж потрібно, щоб наша команда
краще рала?! По-перше, для лубенської команди потрібні нові і класні гравці, які потребують значні кошти (місцевий бюджет це «не потягне»). По-друге, потрібно віднайти гравців-виконавців та спонсорів, які б піклувалися за наш лубенський
футбол. А головне – треба грати класно футболістам ФК «Лубни» і захищати честь рідного міста. Всі перемоги у ФК «Лубни» ще попереду!